2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Şarj Üniteli Peçetelik

Kullananların tavsiyesi telefon şarj üniteli peçetelik modellerinin üreticisinden uygun satış fiyatlarıyla şarj üniteli peçetelik toptan fiyat listesi şarj üniteli peçetelik teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Şarj Üniteli Peçetelik PRS-01:Müşterilerin oturdukları yerde telefonlarını şarj edebilmelerini sağlayan plastik gövdeli pille çalışan peçeteliktir. Kafe restoran lokanta ve büfelerin kullandığı şarj üniteli peçetelik ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 350,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Şarj Üniteli Peçetelik PRS-01

* ABS gövde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ön çerçeveler krom kaplama
* Ölçüleri: 16x15.5x10 cm
* Koli ölçüleri: 21x33x31 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli ağırlığı: 6,60 Kg ± %3
* Yay mekanizmalı
* Yurtiçi ve yurtdışı ürünlerle uyumludur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 5000 m amper pil gücündedir

Şarj Üniteli Peçetelik PRS-01:Restoran lokanta ve kafelerde hem peçetelik olarak kullanılan ve hem de müşterilerin masada otururken bu ürün sayesinde telefonlarını şarj etmesine olanak sağlayan pille çalışan şarj üniteli peçeteliktir - Şarj ünitelik peçetelik satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok