İkinci El Salam Kesme Makinası IE 30 1:2.el jambon kesme makinaları kullanılmış pastırma dilimleme makinelerinden 30 çapında kesme bıçağı olan salam kesme makinasını salam kesme haricinde;2.el kaşar kesme makinesi kullanılmış pastırma dilimleme makinası ikinci el jambon doğrama makinası 2. el kavurma dilimleme makinası ve her türlü gıdayı dilimleme makinası olarak kullanabilirsiniz - İkinci el salam kesme makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İkinci El Salam Kesme Makinası:2.el jambon kesme makinaları kullanılmış pastırma dilimleme makinelerinden 30 çapında kesme bıçağı olan salam kesme makinasını salam kesme haricinde;2.el kaşar kesme makinesi kullanılmış pastırma dilimleme makinası ikinci e

İkinci El Salam Kesme Makinası

Satış fiyatı 18.390,00 TL
İndirim
Açıklama

İkinci El Salam Kesme Makinası IE 30 1

30 luk Kullanılmış Kaşar Jambon Pastırma Kesme Makinesi - İkinci el Salam Dilimleme Makinası

İkinci el salam kesme makinası 30 cm çapında bıçağı olan kullanışlı bir salam kesme makinası modelidir
İhtiyaçtan satan bir müşterimizin makinasıdır, temiz kullanılmıştır

İkinci el kullanılmış salam kesme makinası haricinde yeni ve 2 yıl garantili kaşar kesme makinası, salam dilimleme makinası ve her marka sucuk doğrama makinası modelleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedekparça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca tecrübeli salam kesme makinası tamircisi tarafından; salam kesme makinası tamiri salam kesme makinası servisi ve her marka salam-kaşar-sucuk-sosis kesme makinalarının bakımı yapılır, gıda dilimleme makinelerinin parçası satılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Salam kesme makinalarıyla ilgililer:kaşar dilimleme makinası,salam kesme makinası,jambon kesme makinası,pastırma doğrama makinesi,salam kesme makinası tamircisi,

İkinci El Salam Kesme Makinası IE 30 1: 2.el jambon kesme makinaları kullanılmış pastırma dilimleme makinelerinden 30 çapında kesme bıçağı olan salam kesme makinasını salam kesme haricinde;2.el kaşar kesme makinesi kullanılmış pastırma dilimleme makinası ikinci el jambon doğrama makinası 2. el kavurma dilimleme makinası ve her türlü gıdayı dilimleme makinası olarak kullanabilirsiniz - İkinci el salam kesme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.