2.El Salam Kaşar Dilimleme Makinası FAG F 250 E 2.EL: Fag markalı ikinci el salam makinesinin gerekli kontrolle yapılmış olup; sorunsuz salam kesme kaşar dilimleme sucuk doğrama işlerinde kullanılabilecek bir makinedir. Markası dünyaca ünlü fag gıda dilimleme makineleri fabrikası üretimi 25 cm. çapında kesme bıçağı olan slicer makinesi modelidir proje@mutfakmalzemeleri.com
Tamircisinden kaliteli ikinci el pastırma kesme makinaları modelleri 2.el fag 25 cm.lik salam kaşar doğrama makinası satanlar fabrikası üreticisinden kullanılmış jambon et kesme makinesi alış satış fiyatları alıcı şarküteri doğrama makineleri alanlar

2.El Salam Kaşar Dilimleme Makinası

Satış fiyatı 9.678,00 TL
İndirim
Açıklama

2.El Salam Kaşar Dilimleme Makinası FAG F 250 E 2.EL

* Salam dilimlemede kaşar kesmede sucuk sosis doğramada kullanılan yuvarlak bıçaklı gıda kesicisidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 2.el gıda dilimleyicisinin gerekli bütün kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır

* Kullanılmış salam dilimleme makinesi italyan malı fag italy imalatı olup f250e modelinde üretimi yapılmıştır

* İkinci el kaşar dilimleme makinasının bıçak çapı 25 cm olup; 25 lik salam kesme makinesi olarak bilinir

* 220 voltluk elektrikle çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Büfelerde mezecilerde şarküterilerinde her türlü et mamüllerini, peynir ürünlerini dilimlemede kesmede kullanılır

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca ikinci el salam kesme makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. İki yıl garantili sıfır pastırma dilimleme makinesi bilgisi için yazınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ve elinizde böyle bir gıda kesme makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli kaşar dilimleme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel sucuk sosis dilimleyicilerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, körelmiş bıçaklarını biletme, ince keskinleştirme taşı, kalın bileyleme taşı, açma kapama düğmesi, dişli kayışı, tırtıklı lastiği gibi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Bakkal market tipi jambon, füme et kesme makinesi tamiratı, onarımı ve parça satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2.El Salam Kaşar Dilimleme Makinası FAG F 250 E 2.EL: Kullanılmış salam dilimleme makinesi modellerinden f 250 e modeli 25 cm.lik kesici bıçağı olan profesyonel ikinci el kaşar kesme makinesinin imalatı italyan fag şarküteri malzemeleri doğrama makineleri fabrikası üretimi orijinal kesici dilimleyicili bıçaklı kaliteli et, jambon, peynir kesme makinesidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.