2.El Motorlu Portakal Sıkma Makinesi Aİ53:Kullanılmış portakal sıkma makinesi bölümündeki bu 2. el portakal sıkma makinesi haricinde yeni motorlu portakal sıkma makinesi satışı vardır. Sıfır portakal sıkma makinesi çeşitleri otomatik portakal sıkma kollu po
Endüstriyel mutfaklarda kullanılan mutfak aletlerinin kullanılmış ve 2.ellerin tüm modellerini en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

2.El Motorlu Portakal Sıkma Makinesi

Satış fiyatı 7.549,20 TL
İndirim
Açıklama

2.El Motorlu Büfe Kafe Tipi Portakal Nar Limon Sıkma Makinesi Aİ53

Bu kullanılmış set üstü motorlu portakal limon narenciye sıkma makinasıdır

Portakal sıkma makinası Komple alüminyum döküm gövdelidir. Paslanmaz çelik haznelidir

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve portakal nar sıkma makinası tamircisi sorununuz olmaz. Motorlu portakal limon sıkacağı yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2. El Motorlu Portakal Sıkma Makinesi : Kullanılmış portakal sıkma makinesi bölümündeki bu 2. el portakal sıkma makinesi haricinde yeni motorlu portakal sıkma makinesi satışı vardır. Sıfır portakal sıkma makinesi çeşitleri otomatik portakal sıkma kollu portakal sıkma motorlu portakal sıkma makinası modelleridir. Kullanılmış portakal sıkma makinası ve sıfır portakal sıkma makinası satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.