Buzdolabı Contası Nasıl Takılır

Buzdolabı Contası Nasıl Takılır

Buzdolabı contası yerine nasıl takılır?

Geçmeli tipse; Contayı 4 köşesinden bastırarak yuvaya geçiriniz, daha sonra köşelerden ortalara doğru bastırarak esnetmeden kanala oturtunuz.

Vidalı tipse; Önce 4 köşesinden vidalayıp sonra ortalara doğru vidalarını yine esnetmeden atınız.

Her iki tip için; Conta kanala tam olarak oturduktan veya vidaladıktan sonra, kapağı açıkken; contanın her yerini fön makinesiyle ısıtıp kapıyı kapatınız. Telefon 0212 2974432

Hemen sonra aynı ısıtma işlemini kapı kapalıyken contanın görünen tüm yüzeylerine, mıknatıs dolaba yapışana kadar uygulayınız.

Contanın tüm yüzeyinin dolaba yapıştığını gördükten sonra dolap kapısını en az 2 saat kapalı tutunuz.
Not: Bu işlemlerden sonra conta kapıya sağlıklı şekilde yapışmıyorsa; kapının çarpık olma, menteşe ayarı gereksinimi ve benzeri teknik nedenleri göz önünde bulundurunuz. 

Presli Tip Kapıya Vidalı Conta Takmak İçin;
Presli contalarda kapıyı komple değiştirmeden contayı değiştirmek için; eski contayı dış kenarından keseceksiniz (Kapağın içinde kalan bölüm orada kalacak, kapağı hiç zedelemeyeceksiniz) eski conta atıldıktan sonra yeni gelen contayı yukarıdaki prosedürü uygulayarak takınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Hamur Açma makinesi Tamircisi

Hamur Açma makinesi Tamircisi

REKLAMDIR

Arızalı hamur açma makinesi tamircisi

Hamur açma makinesi tamircisi; hamuru açmayan hamur açarken zorlanan çalışmayan sigorta attıran merdanesi bozuk dişlisi bozuk kayışı yıpranmış kopmuş hamur açma makinesi tamiri bakımı servisi için, hamur açma makinesi kayış değişimi hamur açma makinesi motor değişimi hamur açma makinesi motor sarımı merdaneli hamur açma makinesi dişlisi bantlı hamur açma makinesi bezi hamur açma makinesi kırık çatlak merdane tamircisi rulmanı şalteri yıpranmış hamur açma makinesi kayışı kapağı anahtarı kulpu dişlisi şalteri redüktörüne parça satışı ve tamir bakım servis hizmetini veriyoruz, hamur açma makinesi tecrübeli tamirci telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İstanbulda hamur açma makinesi tamiri için her semte tamir servis ve hamur açma makinesi redüktör dişlisi tek dişli sonsuz dişli plastik dişlisi sarı dişlisi gibi şanzıman parçaları satışı vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur açma makinesi tamircisi: Endüstriyel hamur açma makinesi tamircisi, merdaneli hamur açma makinesi tamircisi, elektronik kartlı sanayi tipi endüstriyel hamur açma makinesi tamircisi; bantlı hamur açma makinesi motor değişimi, kayış değişimi bez değişimi dişli satışı hamur açma makinesi dişlileri anahtarı merdaneleri motoru kırık çatlak merdane tamircisi hamur açma makinesi kartı svitch anahtar plastik kapağı gibi hamur açma makinesi parça değiştirme elektronik kartı ve benzeri arızalı hamur açma makinesi tamircisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur açma makinesi tamirci telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Makina Tamircisi, Satıcısı; Satış Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

Kaynak: www.tamircimerkezi.com

Hamur açma makinesi tamirci telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kuruluşumuz birçok hamur açma makinesinın Yetkili Servisidir ve TSE belgeli olarak çalışmaktadır, Yapılan bütün işlemlerde kaliteli orijinal hamur açma makinesi yedek parçaları kullanılmaktadır. Bu bakımdan arızalı hamur açma makinalarını kuruluşumuzda gönül rahatlığıyla tamir ettirebilirsiniz, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Yetkili servisi olduğumuz hamur açma makinalarını öğrenmek için arayabilirsiniz 

Hamur açma makinesi Yetkili Servis tamir telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

REKLAMDIR (Reklam teklifi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz)

Ayrıca hamur açma makinesi satışıda yapılmaktadır. Yeni hamur açma makinesi satışı için sol taraftaki bağlantılara bakabilirsiniz veya arama kutusuna hamur açma makinesi yazarak aratabilirsiniz veya yeni hamur açma makinesi satışı için arayabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur açma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pastırma Kesme Makinası

Pastırma Kesme Makinası

Şarküteri büfe okul kantini benzeri yerlerde pastırma kesmek pastırma doğramak için kullanılan pastırma kesme makinası çeşitlerini satıyoruz...

Pastırma kesme makinası çeşitleri; 200 lük pastırma kesme makinası 250 lik pastırma kesme makinası 275lik pastırma kesme makinası 300lük pastırma kesme makinası 300 lük pastırma kesme makinaları gibi en küçük pastırma kesme makinasından en büyük pastırma kesme makinası modeli olmak üzere değişik modellerde pastırma kesme makinaları var... Pastırma kesme makinası modelleri en ucuz fiyatlı pastırma kesme makinasından en kaliteli pastırma kesme makinası modeline doğru sıralıdır. Pastırma kesme makinası satışı için arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

YAPIŞKANLI SİNEK ÖLDÜRÜCÜ ÖZELLİKLERİ MONTAJ ŞEKLİ YAPIŞKANLI SİNEK ÖLDÜRÜCÜ AVANTAJLARI

YAPIŞKANLI SİNEK ÖLDÜRÜCÜ ÖZELLİKLERİ MONTAJ ŞEKLİ YAPIŞKANLI SİNEK ÖLDÜRÜCÜ AVANTAJLARI

Sinek Öldürücü Cihazı; yakalanmasını istediğiniz, sivrisinek, sinek ve diğer uçan haşerelerin bulunduğu yerlere, ampülleri görecekleri şekilde asarak monte ediniz. 

Sinek Öldürücüyü yerleştirirken, üzerinde çok kuvvetli ışık (florasan, spot vs.) olmayacak ve doğrudan güneş ışığı almayacak şekilde yer seçiniz.

Yerden yaklaşık 200 cm, kapı ve pencerelerden 200 cm uzakta olacak şekilde sinek öldürücünün yer seçimini yapınız.

Kuruluşumuzca satışa sulnulan sinek öldürücü cihazları; özel aktinik lambası sayesinde sinekleri kendisine doğru çekip, bünyesindeki sinek öldürücü yapışkanlı kağıdına yapışarak ölmelerini sağlar...

Bu tarz sinek öldürücülerin, insan sağlığına ya da çevreye hiçbir zararlı etkisi yoktur.

Ayrıca; yüksek gerilimle sinek öldüren, sinek öldürücülerin aksine; sinekleri patlatmaz, ortamda çirkinlik yaratmaz, sinek parçacıklarının sıçraması gibi nedenlerle, ortamın hijyenikliğini bozmaz...

Yapışkan kağıtlı sinek öldürme makinası satışı için; sol yandaki bağlantılara bakınız veya "Makina Arama" kutusu içerisine, "sinek öldürücü" "sinek öldürme" yazarak aratınız veya sinek öldürücü satışı için arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ürünlerimizden