2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Hamur Mayalama Teknesi

İmalatçısından en kaliteli hamur mayalama teknesi modelleri en uygun beze hamur mayalama teknesi fabrikası üreticisinden toptan hamur mayalama teknesi satış listesi polipropilen hamur mayalama teknesi fiyatlarıyla hamur bekletme teknesi satıcısı telefonu
Hamur Mayalama Teknesi GPH-100:Pizza pide ekmek hamurunu taze bir şekilde bekletmek ve mayalandırmakta kullanılan gıdayla temasa uyumlu hamur mayalama teknesidir - Hamur mayalama teknesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 129,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Hamur Mayalama Teknesi GPH-100

* Ürün ağırlığı: 1000 gr Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli en: 610 mm
* Tekne en / çap: 600 mm
* Koli boy: 410 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tekne boy: 400 mm
* Koli yükseklik: 590 mm
* Tekne yükseklik: 100 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli net / brüt ağırlık: 7,5 / 8,45 kg
* Gıdaya uygun, insan sağlığına zararsız poliproplen hammaddeden üretilmiştir
* Hamurun tazeliğini korumasını ve tekne içinde mayalanmasını sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tekne üst üste kapaklı ya da kapaksız olarak istiflenebilir
* Tepsinin kendi ağırlığı düşüktür, yuvarlak kenarları ergonomik olmasını ve kolay tutulmasını sağlar
* Tepsiler bulaşık makinesinde yıkanabilir; sarkmaz, eğilmez ve bükülmezler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Teknenin düz yüzeyi kolay temizlenmesini ve tekrar kullanılmasını sağlar
* TC Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı TR-34-K 186769 kayıt nolu gıda ile temas eden ürünler yönetmeliğine göre üretilmiştir
* Ağır temizlik kimyasalları ile temizlenmemesi önerilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Endüstriyel bulaşık makinelerinde yıkanabilir
* -40/+70 derece sıcaklıklara dayanıklıdır
* Izgara ve ateş üstünde ürünün içinde yemek ısıtmayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürünün yüzeyini çizebilecek bıçak ve diğer kesici ile temas ettirmeyiniz
* Elle yıkamalarda ürünü çizebilecek sert ovucular kullanmayınız
* Yumuşak sünger ve bulaşık deterjanları kullanınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur Mayalama Teknesi GPH-100:Endüstriyel bulaşık makinasında yıkanabilen hamur dinlendirme hamur bekletme teknesidir. Pizzacılarda pidecilerde ekmek fırınlarında hamuru hem taze bir şekilde muhafaza etmenize aynı zamanda da mayalandırmanıza imkan sağlar - Hamur mayalama teknesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok