x 


Çatal Kaşık Ekmek Alma Tezgahı

Çatal Kaşık Ekmek Alma Tezgahı:Self servis lokantaları için çatal kaşık ekmek verme tezgahı yemekhaneler için bıçak tepsi tuzluk ekmek servis rafı ekmeklikli ekmek dolaplı servis tezgahlarının en kaliteli modellerinin fiyatları 0212 2370749
Çatal Kaşık Ekmek Alma Tezgahı BTK4N:Ekmek Dağıtma Dolapları Self Servis Tipi Yemek Tezgahları Çatal Kaşık Bıçak Üniteleri Yemekhane Ekmek Dağıtma Tezgahları Çatal Kaşık Bıçak Ekmek Verme Tezgahları bölümündeki çatal kaşık bıçak alma tezgahının imalatı hijyenik paslanmaz krom çelikten yapılmış olup Sağlık Bakanlığı şartnamesine uygundur - Çatal kaşık bıçak ekmek alma tezgahı imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 23.339,23 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çatal Kaşık Ekmek Alma Tezgahı BTK4N

Ekmek Havuzlu Çatal Kaşık Küveri - Çatal Kaşık Ekmek Alma Tezgahı

 * Çatal kaşık alma tezgahının imalatı paslanmaz çelikle yapılmıştır - Çatal kaşık bıçak ekmek alma tezgahı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Özellikle hijyenik ekmek dağıtmak çatal bıçak kaşık servisi için üretilmiştir

 * Yüksekliği ayarlanabilir rotil ayakları vardır - Çatal kaşık bıçak ekmek alma tezgahı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri 800x700x850 mm olan ekmek alma küver tezgahının ağırlığı 64 kg.dır

 * Ekmek alma tezgahlı çatal kaşık servis rafının önünde tepsi kaydırmak için kaydırma standı vardır - Çatal kaşık bıçak ekmek alma tezgahı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Üretimi standart yapılmış ekmek alma tezgahının haricinde mutfağınıza uygun özel ölçülü çatal kaşık alma tezgahlarının (1,2,3,4 kaplı-çekmeceli) ve yemek servisi için çatal kaşık dağıtma tezgahlarının özel ölçüde kaşıklıklı çatallıklı dolaplı ekmekliklerin imalatını da yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5 metrelik her ölçüde çatal kaşık alma ekmek dağıtma masaları imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çatal Kaşık Ekmek Alma Tezgahı BTK4N:Ekmek Dağıtma Dolapları Self Servis Tipi Yemek Tezgahları Çatal Kaşık Bıçak Üniteleri Yemekhane Ekmek Dağıtma Tezgahları Çatal Kaşık Bıçak Ekmek Verme Tezgahları bölümündeki çatal kaşık bıçak alma tezgahının imalatı hijyenik paslanmaz krom çelikten yapılmış olup Sağlık Bakanlığı şartnamesine uygundur - Çatal kaşık bıçak ekmek alma tezgahı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok