x 


Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kart
Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri PAL-3590-0 Özellikleri / Malzemesi Kartuşlu köpük sabun dispenseri 1000 cc. Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kartuşlu köpük sabun dispenseri 1000 cc. modelleri fiyatları, toptan Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 216,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri PAL-3590-0

Kartuşlu köpük sabun dispenseri 1000 cc.  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Kartuşlu köpük sabun dispenseri 1000 cc.
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kartuşlu Beyaz Köpük Sabun Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok