x 


Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Beyaz Dökm
Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri PAL-3482 Özellikleri / Malzemesi Dökme köpük sabun dispenseri 550 cc Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Dökme köpük sabun dispenseri 550 cc modelleri fiyatları, toptan Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 216,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri PAL-3482

Dökme köpük sabun dispenseri 550 cc  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Dökme köpük sabun dispenseri 550 cc
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Beyaz Dökme Köpük Sabun Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok