x 


Uzun Kolon Küllük

İmalatçısından İndirimli Uzun Kolon Küllük Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Uzun Kolon Küllük Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Uzun Kolon Küllük Kullanışlı ekonomik endüst
Uzun Kolon Küllük PAL-3700-764 Özellikleri / Malzemesi Kolon küllük no:4 (28*60 cm) 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel Uzun Kolon Küllük imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kolon küllük no:4 (28*60 cm) modelleri fiyatları, toptan Uzun Kolon Küllük çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 975,74 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Uzun Kolon Küllük PAL-3700-764

Kolon küllük no:4 (28*60 cm)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Kolon küllük no:4 (28*60 cm)
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Uzun Kolon Küllük fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Uzun Kolon Küllük modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Uzun Kolon Küllük fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Uzun Kolon Küllük alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok