x 


Bulaşık Makinası Kapak Yayı

Tamircisinden 1000 tabaklık bulaşık makineleri için en kaliteli kapak kaldırma yayları modelleri dayanıklı giyotin bulaşık yıkama makinesi kapak yayı toptan sanayi tipi bulaşık makinesi kapak yayı fiyatlarıyla endüstriyel tepsi yıkama makinası kapak kald
Bulaşık Makinası Kapak Yayı ABMKY10:Giyotin bulaşık makinaları için profesyonel kapak yayı fiyatları 1000 tabaklık bulaşık makinasında kullanıma uygun kaliteli ekonomik kapak yayı modelleri kapağı yukarı doğru açılan tabak yıkama makineleri için endüstriyel bulaşık makinesi kapak kaldırma yayı yedek parçası sanayi bulaşık makinesinde kullanılan kapak yayı fiyatı özellikleri tamiri toptan fiyatlı tabldot tabağı yıkama makinası kapağı kaldırma yayı fabrikası yemek servis tepsisi yıkama makinesi kapak yayı bakımı temizliği nasıl yapılır bulaşık makinası kapak yayı nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 737,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bulaşık Makinası Kapak Yayı ABMKY10

Endüstriyel 1000 Tb. Bulaşık Makinası Kapak Yayı

* Bulaşık makinası yayı özel yaylık çelikten imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 1000 tabaklık giyotin tabir edilen bulaşık makinalarında kapağı kaldırıp havada tutmak için kullanılır

* Kapağı yukarı kalkmayan veya kalktığında yukarıda durmayan bulaşık makinelerinin tamirinde bakımında kullanılır 

* Uyumlu olduğu sanayi tipi bulaşık makinalarından bazıları; fagor bulaşık tabak, tabldot yıkama makinası olup; Winterhalter Hobart Hilta Omniwash Zoppas Comenda Electrolux Öztiryakiler İnoksan Zenith Atalay Kayalar Algaz Empero Ersöz bulaşık makineleri için uygun modelleri de vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bulaşık Makinası Kapak Yayı ABMKY10: Sanayi tipi bulaşık makinası kapak yayı haricinde; bulaşık makinası pompası, bulaşık makinası motoru, bulaşık makinesi rölesi, bulaşık makinası kontaktörü, bulaşık makinası yıkama kolu, bulaşık makinası durulama kolu, bulaşık makinası fıskiyesi, bulaşık makinası filtresi, bulaşık makinası termostatı, bulaşık makinası rezistansı ve diğer parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok