x 


Tavuk Çevirme Camı

Tavuk pişirme makinası camları piliç çevirme makinesi radyanları tavuk çevirme dolabı camlarından 60x82 ölçüsünde imalatı yapılmış tavuk çevirme makinası camı özel ısıya dayanıklı temperli camdan pimak tavuk çevirme makinası camları için arayabilirsiniz
Tavuk Çevirme Camı FC 60X82:Tavuk pişirme makinası camları piliç çevirme makinesi radyanları tavuk çevirme dolabı camlarından 60*82 ölçüsünde imalatı yapılmış tavuk çevirme makinası camı özel ısıya dayanıklı temperli camdan pimak tavuk çevirme makinası camları fabrikası üretimi 5 şişli 25 tavukluk pimak tavuk pişirme makinasının cam kapısı olup orijinal pimak 5 şişli tavuk çevirme makinası yedek parçasıdır.Pimak tavuk çevirme makinası camını uygun olduğu tavuk çevirme cihazlarında tavuk çevirme makinası camı 5 piliçlik tavuk çevirme dolabı camı tüplü tavuk çevirme makinası camı olarak kullanabilirsiniz - Pimak tavuk çevirme makinası camı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.064,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tavuk Çevirme Camı FC 60X82

Tavuk Çevirme Camı FC 60X82:Tavuk pişirme makinası camları piliç çevirme makinesi radyanları tavuk çevirme dolabı camlarından 60*82 ölçüsünde imalatı yapılmış tavuk çevirme makinası camı özel ısıya dayanıklı temperli camdan pimak tavuk çevirme makinası camları fabrikası üretimi 5 şişli 25 tavukluk pimak tavuk pişirme makinasının cam kapısı olup orijinal pimak 5 şişli tavuk çevirme makinası yedek parçasıdır.Pimak tavuk çevirme makinası camını uygun olduğu tavuk çevirme cihazlarında tavuk çevirme makinası camı 5 piliçlik tavuk çevirme dolabı camı tüplü tavuk çevirme makinası camı olarak kullanabilirsiniz - Pimak tavuk çevirme makinası camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Tavuk çevirme camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Tavuk çevirme camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca tavuk çevirme camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Tavuk çevirme camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu tavuk çevirme camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Tavuk çevirme camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Tavuk çevirme camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki tavuk çevirme camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Tavuk çevirme camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok