x 


Çorbalık Kazanı

Remta endüstriyel çorba ısıtıcılarının sulu benmarisi içerisine oturtulan çorba kazanı olarak adlandırılan paslanmaz çorba tenceresi 13 litrelik remta cb14 çelik çorba haznesinin yedek parça olarak satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Çorbalık Kazanı P85-13:Çorba ısıtma makineleri için profesyonel çorba kazanı fiyatları cb14 çorba ısıtıcılarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik çorbalık haznesi modelleri 13 litrelik remta çorba makinası için endüstriyel çorbalık kazanı yedek parçası remta cb14 çorba kazanında kullanılan çorbalık tası fiyatı özellikleri tamiri paslanmaz çelik çorbalık haznesi bakımı temizliği nasıl yapılır inox krom çorbalık kazanı nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 780,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çorbalık Kazanı P85-13

 * Çorba kazanının ölçüleri 27.5*22.5 cm olup kapasitesi 13 lt.dir - Remta çorbalık yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çorba haznesi orijinal remta cb14 çorba ısıtma makinesi kazanıdır

 * Remta çorbalık termostatı rezistansı kablosu parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çorbalık Kazanı P85-13:Elektrikli Çorba Kazanları Sanayi Tipi Çorbalıklar Büfe Tipi Çorba Isıtıcılarında kullanılan bu çorbalık kazanının imalatı paslanmaz çelikten yapılmış olup 27,5x22,5 cm ölçülerinde 13 litre kapasiteli kaliteli bir çorba ısıtma tenceresidir - Çorbalık haznesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok