x 


50 Cm Brülör Borusu

İmalatçısından İndirimli 50 Cm Brülör Borusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 50 Cm Brülör Borusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 50 Cm Brülör Borusu Kullanışlı ekonomik
50 Cm Brülör Borusu Üreticisi M.D126.06 Özellikleri / Malzemesi 50 cm 32x2 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 50 Cm Brülör Borusu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli 1” Parmak Yivli Manşonlu modelleri fiyatları, toptan 50 Cm Brülör Borusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 218,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

50 Cm Brülör Borusu M.D126.06

1” Parmak Yivli Manşonlu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
50 cm
32x2 olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 50 Cm Brülör Borusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 50 Cm Brülör Borusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 50 Cm Brülör Borusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 50 Cm Brülör Borusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok