x 


Gazlı Ocak Musluğu

İmalatçısından en kaliteli kahveci ocağı gaz muslukları modelleri tüple çalışan çay kahve ocaklarına en uygun gaz musluğu imalatçısı toptan tüp gazlı çay ocağı gaz vanası satış listesi fabrikasından gazlı çay kazanı musluk fiyatlarıyla mini tip memeli en
Gazlı Ocak Musluğu Çeşitleri Üreticileri M.D038.02 :Profesyonel endüstriyel tip tüplü çay ocağı gaz vanası modellerindendir. Tüple çalışan çay ocağı gaz musluğunun üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Fabrikasından toptan çay-kahve ocağı gaz musluğu imalatı fiyat teklifi için proje@mutfakmalzemeleri.com Küçük tip kahveci kazanı gaz musluğunun sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklılığı fiyatı ve özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sanayi tipi çay semaveri ocak musluğunun bakımı nasıl yapılır temizlenir sökülür tüp gazlı ocak musluğu nasıl takılır değiştirilir sorusuna cevap sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Sorularınız için proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 215,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gazlı Ocak Musluğu M.D038.02

* Basit mini tip küçük ocak musluğudur

* Genellikle lpg gazla çalışan kahveci tipi çay ocağında kullanılır

 * Ocak musluğunun giriş ve çıkış bağlantıları 1/4 ölçüsündedir

 * Tüplü çay kazanlarında tüple çalışan tost makinalarında gazlı çay ocaklarında kullanılan musluk modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Lpgli gaz enjektörü (gaz memesi üzerindedir)

 * Gazlı ocak musluğunun imalatında kullanılan sarı malzemenin üretimi kaliteli ve dayanıklıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gazlı Ocak Musluğu M.D038.02 :Endüstriyel gazlı ocak yedek parçaları Sanayi tipi gazlı tost makinesi parçalarından olan bu musluk gazlı ocaklarda gazlı tost makinelerinde kullanılmakta olup imalatı sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır - Gazlı ocak musluğu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok